top of page

OSEM Kapsamı

Bu eğitim merkezi tüm otomotiv sektörünü kapsamayı hedeflemektedir.

Belgelendirme

Bir işi dokümante ederek kurumsallaştırmak mühendisin profesyonelleşmesine katkıda bulunmaktadır. Sistemden alacağınız eğitimlerle kurumsal çerçevede işinizin yansımasını görebilirsiniz.

Geliştirici İçerik

Eğitim hayatınızda edindiğiniz bilgilere ek olan geliştirici eğitimler ile bilgi seviyeniz güncel kalacaktır. Bu sayede piyasaya da her an uyum sağlayabilirsiniz.

Eğitiminizin Devamı

Lise, ön lisans ve lisansınızda aldığınız eğitimler artık geride kaldı. Fakat dönüşen ve gelişen sektörde aldığınız eğitimler güncellendi. Kendi öz bilginize yeni bilgileri ekleyerek duvarınızı örebilir, kendi alanınızda uzmanlığınızı artırabilirsiniz.

Bilgi Dağarcığı

Çalışma alanınızla paralel olan konularla alakalı eğitim alabilirsiniz. Bu sayede sektörel bilgi dağarcığınız ve ufkunuz genişlemiş olur. Aynı zamanda alanınıza hakimiyetiniz artar.

Ekosisteminizle Bütünleşiyoruz

Bu eğitim platformu tamamıyla bilgi alışverişinden oluşmaktadır. Otomotiv sektöründe hepimiz bir çarkı temsil ediyoruz ve bir sistemde var oluyoruz. Hepimizin birbirinden öğreneceği çok şeyi var. Hep birlikte tek ve ortak bilgi kaynağında zenginleşeceğiz.

bottom of page